این نوید را به شما می دهیم که در این مرکز پروژه های دانشجویی تعیین توالی DNA Sequencing در مراحل مختلف تحقیقات شامل پروپوزال، پایان نامه و یا حتی پروژه های تحقیقاتی برای دانشجویان و محققین انجام می شود.

تیم متخصصین حرفه ای و توانمند ما براساس متدهای پیشرفته علمی و با استفاده از تجهیزات کامل، مسئولیت پروژه های شما را بر عهده خواهند گرفت. تنها کافی است به این مرکز مراجعه نموده و با صحبت با مشاورین، تعیین نمایید به چه سطحی از خدمات نیازمند هستید.

پروژه های دانشجویی تعیین توالی DNA Sequencing

پروپوزال تعیین توالی:

دانشجویان چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه در مقطع دکترا باید طبق قانون، ابتدا پروپوزال خود را در اختیار اساتید گروه آموزشی دانشکده خود قرار داده و پس از تایید، طرح خود را عملی نمایند.

اگر برای نگارش پروپوزال و یا حتی برای یافتن موضوعی مناسب جهت انجام کار به مشکل برخورد کرده اید، بدون هیچ نگرانی کافی است از نیروهای باتجربه ما در گروه رویان زیستاژن کمک بگیرید. در این مرکز، با توجه به اینکه فعالیت های ژنتیک مولکولی در زمینه های مختلف و با موضوعات گوناگون انجام می شود، لذا همکاران ما بر حسب تخصص خود گروه بندی شده و آماده خدمت رسانی هستند.

جهت انجام پروژه های دانشجویی تعیین توالی DNA Sequencing شما می توانید با مرکز تماس گرفته و شرایط را جویا شوید.

پایان نامه تعیین توالی:

یکی از مشکلاتی که در پروژه های دانشجویی تعیین توالی DNA Sequencing وجود داشته و باعث محدود شدن موضوعات کاری دانشجویان می گردد، محدودیت امکانات است.

غالبا دیده می شود که دانشجویان مستعد و کوشا که تمایل به کار کردن در موضوعات به روز و پیشرفته هستند، به دلیل اینکه دانشگاه مربوطه از امکانات کافی برخوردار نیست مجبور می شود به همان موضوعات ساده روی آورده و یک پروژه تکراری را پیش ببرند.

پایان نامه تعیین توالی:

اما ما به شما در این زمینه کمک خواهیم نمود. برای مثال برای تعیین توالی DNA  شما می توانید نمونه های خود را براساس شرایط ارسال نمونه ها، به مرکز رویان زیستاژن ارسال کنید.

ما در کوتاه ترین زمان و با دقت بالا توالی یابی را انجام خواهیم داد. البته تفاوتی نمی کند که شما برای چه بخش از کار به کمک نیاز داشته و ما محدودیتی تعریف نخواهیم نمود.

برای انجام یک پایان نامه کامل تا انجام تنها بخش کوچکی از آن می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید. سعی می شود که رسیدگی به امور پایان نامه ها براساس تاریخ ثبت نام دانشجویان باشد اما اگر در مواردی، شرایطی خاص وجود داشته باشد، استثنا قائل شده و خارج از نوبت پروژه را انجام خواهیم داد.

خدمات دانشجویی:

به غیر از پایان نامه ها، سایر خدمات دانشجویی نیز در این مرکز ارائه می شود. شما برای انتخاب موضوعات تحقیقات در گرایش تحصیلی خود در زمینه ژنتیکی مولکولی، انجام بخشی از کار، آنالیز نتایج و… می توانید از راهنمایی های نیروهای توانمند در این مرکز بهره مند شوید.

ما در گروه رویان زیستاژن علاوه بر تعیین توالی DNA Sequencing، خدمات دیگر شامل آنالیز قطعات و تکنیک  را نیز برای دانشجویان در نظر گرفته ایم. لازم است بدانید که تمامی وسایل و امکانات در این مرکز، پیشرفته و کاملا مجهز هستند و این اطمینان داده می شود نتایج با دقت بالا در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

پروژه های تعیین توالی:

به منظور تعیین توالی پروژه های مختلفی را تعریف می کنیم تا بسته به نیاز و شرایط تحقیق، دانشجویان و محققان بتوانند مراحل کاری خود را پیش ببرند.

تمام تلاش ما بر این است که بهترین کیفیت را برای پروژه ها در نظر گرفته و از نظر قیمت، شرایط مناسبی را برای دانشجویان فراهم کنیم.

ما دو بار خوانش را در تعیین توالی DNA نمونه هایی خواهیم داشت. پس از اینکه خوانش اولیه انجام گرفت، متخصصین ما نتایج را بررسی می کنند.

در صورتی که از نظر آن ها روند کار درست باشد، خوانش دوم تنها بنا به درخواست دانشجو و با دریافت هزینه انجام می گیرد. اما اگر کارشناسان تشخیص دهند که نتایج کار مشکل دارد، خود را متعهد می دانند بدون هزینه، مجددا خوانش را انجام دهند.

کنترل کیفیت نمونه ها در تعیین توالی DNA :

یکی از مهمترین مسائلی که دانشجویان و محققین باید در نظر داشته باشند، کیفیت نمونه های ارسالی است. در مقاله ای به تفصیل در مورد شرایط ارسال نمونه صحبت شده و توصیه اکید داریم حتما قبل از هر چیز، این مقاله را مطالعه نمایید. پس از دریافت نمونه ها توسط مرکز، متخصصین ما ابتدا باید کیفیت آن ها را تست کنند.

در صورتی که مشکلی در نمونه ها وجود داشته باشد، نتیجه دچار خطا شده و در این صورت ممکن است مشتری مسئولیت کوتاهی خود را قبول نکند.

لذا در همان ابتدا نمونه ها بر روی ژل الکتروفورز ران می شوند در سه حالت، نمونه رد شده و به دانشجو اطلاع داده می شود تا نسبت به ارسال نمونه های جدید اقدام نماید:

  • دیده نشدن یک باند
  • ضعیف بودن باند
  • وجود چند باند در نمونه

در این زمان اگر مجبور به بازگرداندن نمونه ها شویم، هیچ هزینه ای از مشتریان دریافت نخواهیم کرد. اما به یک نکته توجه داشته باشید که تایید متخصصین در مرحله کنترل کیفیت، به این معنا نیست که دریافت نتایج دقیق و درست نیز تضمین می شود.

ممکن است علی رغم کیفیت بالای نمونه ها، باز هم نتیجه مورد نظر به دست نیاید. در این صورت باز هم لازم است مشتریان نمونه های جدید را ارسال کنند با این تفاوت که هزینه تمامی مراحل کار از شما دریافت خواهد شد.

وجود پرایمرها برای تعیین توالی :

در این مرکز چندین پرایمر طراحی و به کار برده می شود که لیست ان در قالب یک جدول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. استفاده از این پرایمرها رایگان است. لذا در زمان ارسال نمونه ها این جدول را با دقت مطالعه نمایید. در صورتی که پرایمر مورد نیاز شما در این مرکز وجود داشته باشد، نیازی به ارسال توسط خود مشتری نخواهد بود.

سرعت بالا در انجام پروژه های دانشجویی تعیین توالی ((DNA Sequencing)) :

تمامی پروژه ها، براساس اولویت درخواست مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت بالا انجام می گیرد. سعی می شود کمتر از 3 روز نتایج را با تفسیر، در اختیار شما قرار دهیم.